Prijava za administratorja

Prijava

SSK LjUBNO

Smučarsko skakalni kljub BTC

  

Rezultati pokala COCTA - 2016

ZMAGOVALCI POKALA COCKTA PO KATEGORIJAH SEZONA 2016 POLETJE

ČLANI Letnik 1996 in starejši

 

JAKA TESOVNIK

6. mesto                      MISLINJA

16. mesto                    KRANJ

8. mesto                      KRANJ

11. mesto                    MISLINJA

 

TIMI ZAJC

6. mesto                      KRANJ             državno prvenstvo

 

MEDART BREZOVNIK

34. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

 

MATEVŽ SAMEC

38. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

 

LOVRO VODUŠEK

46. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

               

MLADINCI DO 20 LET Letnik 1997 in 1998

MATEVŽ SAMEC

2. mesto                              Samec Matevž                                381 točk

1. mesto                             MISLINJA

9. mesto                             KRANJ

4. mesto                             KRANJ

14. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

3. mesto                      KRANJ             ekipno državno prvenstvo

5. mesto                      KRANJ

TIMI ZAJC

12. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

3. mesto                      KRANJ             ekipno državno prvenstvo

MEDART BREZOVNIK

15. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

3. mesto                      KRANJ             ekipno državno prvenstvo

FILIP VRANC

19. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

3. mesto                      KRANJ             ekipno državno prvenstvo

LOVRO VODUŠEK

24. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

5. mesto                      KRANJ             ekipno državno prvenstvo

ŽAK MOGEL

29. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

5. mesto                      KRANJ             ekipno državno prvenstvo

ALJAŽ NERAT

35. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

5. mesto                      KRANJ             ekipno državno prvenstvo

LUKA ROBNIK

46. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

5. mesto                      KRANJ             ekipno državno prvenstvo

FILIP VRANC

11. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

MLADINCI DO 18 LET Letnik 1999 in 2000

TIMI ZAJC

1. mesto                     Timi Zajc         580 točk

3. mesto                      KRANJ 

2. mesto                      MISLINJA

1. mesto                      KRANJ

1. mesto                      MISLINJA

1. mesto                      KRANJ

1. mesto                      KRANJ                        državno prvenstvo

1. mesto                      KRANJ                        ekipno državno prvenstvo

           

MEDART BREZOVNIK

7. mesto                      KRANJ 

6. mesto                      MISLINJA

9. mesto                      KRANJ

11. mesto                    MISLINJA

9. mesto                      KRANJ

4. mesto                      KRANJ                        državno prvenstvo

1. mesto                      KRANJ                        ekipno državno prvenstvo

2. mesto                      KRANJ 

           

ALJAŽ NERAT

6. mesto                      KRANJ

10. mesto                    MISLINJA

8. mesto                      KRANJ

8. mesto                      MISLINJA

10. mesto                    KRANJ

14. mesto                    KRANJ                        državno prvenstvo

6. mesto                      KRANJ                        ekipno državno prvenstvo

LOVRO VODUŠEK

9. mesto                      KRANJ

4. mesto                      MISLINJA

7. mesto                      KRANJ

5. mesto                      MISLINJA

12. mesto                    KRANJ                        državno prvenstvo

1. mesto                      KRANJ                        ekipno državno prvenstvo

4. mesto                      KRANJ 

FILIP VRANC

11. mesto                    KRANJ                         državno prvenstvo

6. mesto                      KRANJ                        ekipno državno prvenstvo

ŽAK MOGEL

13. mesto                    MISLINJA

6. mesto                      KRANJ                        državno prvenstvo

1. mesto                      KRANJ                        ekipno državno prvenstvo

LUKA ROBNIK

24. mesto                    MISLINJA

31. mesto                    KRANJ                        državno prvenstvo

6. mesto                      KRANJ                        ekipno državno prvenstvo

JERNEJ PRESEČNIK

6. mesto                      KRANJ                        ekipno državno prvenstvo

MLADINCI DO 16 LET Letnik 2001

ŽAK MOGEL

2.mesto                      Žak Mogel                  445 točk

1. mesto                      MOSTEC - LJUBLJANA

1. mesto                      ŽIRI

5. mesto                      KRANJ

5. mesto                      ŽIRI

4. mesto                      KRANJ                         državno prvenstvo

1. mesto                      KRANJ                        ekipno državno prvenstvo

1. mesto                      KRANJ                       

FILIP VRANC

3.mesto                      Filip Vranc                  330 točk

6. mesto                      MOSTEC – LJUBLJNA

7. mesto                      ŽIRI

3. mesto                      KRANJ

3. mesto                      ŽIRI

1. mesto                      ŽIRI

5. mesto                      KRANJ                         državno prvenstvo

1. mesto                      KRANJ                        ekipno državno prvenstvo

2. mesto                      KRANJ                       

LUKA ROBNIK

5. mesto                      MOSTEC - LJUBLJANA

9. mesto                      ŽIRI

13. mesto                    KRANJ

19. mesto                    ŽIRI

19. mesto                    KRANJ                         državno prvenstvo

1. mesto                      KRANJ                        ekipno državno prvenstvo

20. mesto                    KRANJ                       

KARLO VODUŠEK

10. mesto                    ŽIRI

10. mesto                    ŽIRI

1. mesto                      KRANJ                        ekipno državno prvenstvo

JERNEJ PRESEČNIK

10. mesto                    ŽIRI

4. mesto                      KRANJ

9. mesto                      KRANJ

11. mesto                    ŽIRI

GORAZD ZAVRŠNIK

19. mesto                    ŽIRI

21. mesto                    KRANJ

20. mesto                    ŽIRI

LENART PRESEČNIK

15. mesto                    KRANJ

42. mesto                    ŽIRI

DEČKI 15 LET Letnik 2002

JERNEJ PRESEČNIK

2. mesto                     Jernej Presečnik                                405 točk

1. mesto                      MOSTEC – LJUBLJANA

6.mesto                      KISOVEC

5.mesto                      MISLINJA

2. mesto                      KRANJ                         državno prvenstvo

1. mesto                      KRANJ                        ekipno državno prvenstvo

3. mesto                      ŽIRI

KARLO VODUŠEK

9. mesto                      MOSTEC – LJUBLJANA

6.mesto                      KISOVEC

4.mesto                      MISLINJA

4. mesto                      KRANJ                         državno prvenstvo

1. mesto                      KRANJ                        ekipno državno prvenstvo

9. mesto                      ŽIRI

GORAZD ZAVRŠNIK

1. mesto                      KRANJ                        ekipno državno prvenstvo

LENART PRESEČNIK

1. mesto                      KRANJ                        ekipno državno prvenstvo

DEČKI 14 LET Letnik 2003

                                

LENART PRESEČNIK

9. mesto                      MOSTEC – LJUBLJANA

4. mesto                      KISOVEC                    

17. mesto                    MISLINJA

20. mesto                    KRANJ                         državno prvenstvo

10. mesto                    ŽIRI

GORAZD ZAVRŠNIK

13. mesto                    KISOVEC

10. mesto                    MISLINJA

12. mesto                    KRANJ                         državno prvenstvo

14. mesto                    ŽIRI

           

DEČKI 12 LET Letnik 2005

ADAM KOSMAČ

21. mesto                    LJUBNO

30.mesto                     MOSTEC – LJUBLJANA

MARK VOLOVŠEK MURKO

23. mesto                    LJUBNO

NACE NERAT

26. mesto                    LJUBNO

MARCELČERNIVŠEK

3. msto                        MOSTEC – LJUBLJANA

LENART PRESEČNIK

35. mesto                    MOSTEC – LJUBLJANA

DEČKI 11 LET Letnik 2006

ADAM KOSMAČ

11. mesto                    SEBENJE

17. mesto                    GLENCA

20. mesto                    MENGEŠ                     državno prvenstvo

19. mesto                    MENGEŠ                     ekipno državno prvenstvo

NACE NERAT

7. mesto                      SEBENJE

21. mesto                    GLENCA

14. mesto                    MENGEŠ                     državno prvenstvo

6. mesto                      MENGEŠ                     ekipno državno prvenstvo

TJAŠ ŽEROVNIK

19. mesto                    SEBENJE

41. mesto                    GLENCA

49. mesto                    MENGEŠ                     državno prvenstvo

MARK VOLOVŠEK MURKO

6. mesto                      SEBENJE

23. mesto                    GLENCE

16. mesto                    MENGEŠ                     državno prvenstvo

6. mesto                      MENGEŠ                     ekipno državno prvenstvo

MAJ MAROVT

15. mesto                               SEBENJE

MARCEL ČERNEVŠEK

6. mesto                      MENGEŠ                     ekipno državno prvenstvo

GAŠPER PRESEČNIK

6. mesto                      MENGEŠ                     ekipno državno prvenstvo

JANEZ KORENT

19. mesto                    MENGEŠ                     ekipno državno prvenstvo

TINKARA ŽEHELJ

19. mesto                    MENGEŠ                     ekipno državno prvenstvo

NAJA ŽEROVNIK

19. mesto                    MENGEŠ                     ekipno državno prvenstvo

ZALA KRABS

29. mesto                    MENGEŠ                     ekipno državno prvenstvo

JAKA VALTE

29. mesto                    MENGEŠ                     ekipno državno prvenstvo

JAKA KRAMER

29. mesto                    MENGEŠ                     ekipno državno prvenstvo

NEJ MLINAR KOPRIVA

29. mesto                    MENGEŠ                     ekipno državno prvenstvo

DEČKI 10 LET Letnik 2007

MARCEL ČERNEVŠEK

1. mesto                     Černivšek Marcel                               300 točk

1. mesto                      GLENCE

1. mesto                      MENGEŠ                     državno prvenstvo

JANEZ KORENT

7. mesto                      SEBENJE

39. mesto                    MENGEŠ                     državno prvenstvo

LUKA PEK

39. mesto                    GLENCE

80. mesto                    MENGEŠ                     državno prvenstvo

GAŠPER PRESEČNIK

8. mesto                      GLENCE

8. mesto                      MENGEŠ                     državno prvenstvo

JAKA KRAMER

55. mesto                    MENGEŠ                     državno prvenstvo

JAKA VALTE

71. mesto                    MENGEŠ                     državno prvenstvo

NEJ MLINAR KOPRIVA

76. mesto                    MENGEŠ                     državno prvenstvo

CICIBANI DO 9 LET Letnik 2008 in mlajši

NEJ MLINAR KOPRIVA

8. mesto                      SEBENJE

38. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

JANEZ KORENT

17. mesto                    MISLINJA

42. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

JAKA KRAMER

23. mesto                    MISLINJA

22. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

DAVID PEK

58. mesto                    MISLINJA

70. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

ZMAGOVALKE POKALA COCKTA

DEKLICE DO 13 LET Letnik 2004 in 2005

NAJA ŽEROVNIK

19. mesto                    MOSTEC - LJUBLJANA            državno prvenstvo

NIKA KRAŠOVIC

20. mesto                    MOSTEC - LJUBLJANA            državno prvenstvo

DEKLICE DO 11 LET Letnik 2006 in 2007

NAJA ŽEROVNIK

6. mesto                      SEBENJE

7. mesto                      MENGEŠ                     državno prvenstvo

TINKARA ŽEHELJ

6. mesto                      SEBENJE

14. mesto                    MENGEŠ                     državno prvenstvo

REGIJSKI ZMAGOVALCI POKALA COCKTA

DEČKI DO 11 LET - ŠRP Letnik 2006

NACE NERAT

4. mesto                      KISOVEC

4. mesto                      LJUBNO

ADAM KOSMAČ

6. mesto                      KISOVEC

6. mesto                      LJUBNO

MARK VOLOVŠEK MURKO

7. mesto                      KISOVEC

7. mesto                      LJUBNO

TJAŠ ŽEROVNIK

9. mesto                      KISOVEC

10. mesto                    LJUBNO

DEČKI DO 10 LET - ŠRP Letnik 2007

GAŠPER PRESEČNIK

1. mesto                                 Gašper Presečnik                   90 točk

1. mesto                      KISOVEC

2. mesto                      LJUBNO

MARCEL ČERNIVŠEK

2. mesto                                 Marcel Černivšek                   80 točk

3. mesto                      KISOVEC

1. mesto                      LJUBNO

LUKA PEK

6. mesto                      KISOVEC

7. mesto                      LJUBNO

CICIBANI DO 9 LET - ŠRP Letnik 2008 in mlajši

JANEZ KORENT

17. mesto                    KISOVEC

8. mesto                      LJUBNO

DAVID PEK

22. mesto                    KISOVEC

19.mesto                     LJUBNO

JAKA KRAMER

7. mesto                      LJUBNO

NEJ MLINAR KOPRIVA

12. mesto                    LJUBNO

DEKLICE DO 11 LET - ŠRP Letnik 2006 in 2007

TINKARA ŽEHELJ

5. mesto                      KISOVEC

4. mesto                      LJUBNO

ZALA KREBS

6. mesto                      KISOVEC

5. mesto                      LJUBNO

           

NAJA ŽEROVNIK

3. mesto                                 Naja Žerovnik                        46,4 točke

7. mesto                      KISOVEC

2. mesto                      LJUBNO

DEKLICE DO 13 LET - ŠRP Letnik 2004 in 2005

NIKA KRAŠOVIC

6. mesto                      KISOVEC         

5. mesto                      LJUBNO

FANTJE SKOKI :

1. SMUČARSKI KLUB TRIGLAV KRANJ 24318,95 točke

2. SMUČARSKI SKAKALNI KLUB LJUBNO BTC 22542,75 točke

3. SMUČARSKI SKAKALNI KLUB ILIRIJA 19397,10 točke

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV KLUBOV V SKOKIH IN NORDIJSKI KOMBINACIJI

1. SMUČARSKI KLUB TRIGLAV KRANJ 81663,70 točke

2. SMUČARSKI SKAKALNI KLUB ILIRIJA 46883,10 točke

3. SMUČARSKI SKAKALNI KLUB VELENJE 40971,50 točke

4. NORDIJSKI SMUČARSKI KLUB TRŽIČ FMG 30929,70 točke

5. SMUČARSKI SKAKALNI KLUB LJUBNO BTC 29297,85 točke

6. SMUČARSKI SKAKALNI KLUB ALPINA ŽIRI 25541,65 točke

FIS-Ljubno 2017

ljubno2017

Naši pokrovitelji

BTC  ATLANTIS- Vodno mesto 
  Zavarovalnica Triglav, d.d.
  Optika-Clarus
Kobal transport

 

 

 

 

 

Galerija slik

SSK Ljubno BTC

logo

SSK Ljubno BTC

Plac 2

3333 Ljubno ob Savinji


Davčna številka: 20397780

TRR: SKB 03117 - 1086350961

Obiskovalci :

0135783
Danes
Včeraj
Ta teden
Ta mesec
Skupaj
28
219
655
2905
135783

Forecast Today
240

24.26%
10.96%
25.09%
2.69%
1.40%
35.59%
Online (60 minutes ago):22
22 guests
no members

Vaš IP:54.163.61.66

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov. O piškotkih...