Prijava za administratorja

Prijava

SSK LjUBNO

Smučarsko skakalni kljub BTC

  

Rezultati 2017/18

ČLANI Kraj Ime tekme Datum Uvrstitev
SAMEC MATEVŽ Planica DP DP 27.12.2017 21. mesto
  Kranj   29.12.2017 7. mesto
  Ljubno   8.2.2018 2. mesto
  Kranj   21.2.2018 3. mesto
  Kranj   27.2.2018 4. mesto
  Planica   3.3.2018 4. mesto
  Zakopane (POL) FIS CUP 13.1.2018 27. mesto
  Zakopane (POL) FIS CUP 14.1.2018 23. mesto
  Planica FIS CUP 21.1.2018 15. mesto
  Breitenberg-Rastbuchl FIS CUP 10.2.2018 7. mesto
  Breitenberg-Rastbuchl FIS CUP 11.2.2018 35. mesto
  Villach (AUT) FIS CUP 24.2.2018 25. mesto
  Villach (AUT) FIS CUP 25.2.2018 18. mesto
 
ZAJC TIMI Planica DP 23.12.2017 1 mesto
  Wisla POL Qualification 17.11.2017 17. mesto
  Wisla POL World Cup 18.11.2017 Team 6. mesto
  Wisla POL World Cup 19.11.2017 DSQ
  Nizhny Tagil RUS Qualification 1.12.2017 28. mesto
  Nizhny Tagil RUS World Cup 2.12.2017 12. mesto
  Nizhny Tagil RUS World Cup 3.12.2017 22. mesto
  Titisee-Neustadt GER Qualification 9.12.2017 56. mesto
  Engelberg SUI Qualification 15.12.2017 25. mesto
  Engelberg SUI World Cup 16.12.2017 24. mesto
  Oberstdorf GER Qualification 29.12.2017 19. mesto
  Oberstdorf GER World Cup 30.12.2017 26. mesto
  Garmisch-Partenkirchen Qualification 31.12.2018 16. mesto
  Garmisch-Partenkirchen World Cup 1.1.2018 22. mesto
  Insbruck AUT Qualification 3.1.2018 29. mesto
  Insbruck AUT World Cup 4.1.2018 17. mesto
  Bischofshofen AUT Qualification 5.1.2018 35. mesto
  Bischofshofen AUT World Cup 6.1.2018 27. mesto
  Zakopane POL Qualification 26.1.2018 12. mesto
  Zakopane POL World Cup 27.1.2018 Team 6. mesto
  Zakopane POL World Cup 28.1.2018 47. mesto
  Willingen GER Qualification 2.2.2018 15. mesto
  Willingen GER World Cup 3.2.2018 17. mesto
  Willingen GER World Cup 4.2.2018 41. mesto
  PyeongChang KOR Qualification 8.2.2018 29. mesto
  PyeongChang KOR Olympic Winter 10.2.2018 33. mesto
  Oslo NOR Qualification 9.3.2018 48. mesto
  Oslo NOR World Cup 11.3.2018 43 mesto
  Lillehammer NOR Qualification 12.3.2018 34. mesto
  Lillehammer NOR World Cup 13.3.2018 35. mesto
  Trondheim NOR Qualification 14.3.2018 26. mesto
  Trondheim NOR World Cup 15.3.2018 27. mesto
 
MOGEL ŽAK Planica DP 23.12.2017 14. mesto
  Seefeld AUT Alpen Cup 15.12.2017 4. mesto
  Seefeld AUT Alpen Cup 15.12.2017 6. mesto
  Hinterzarten GER Alpen Cup 13.1.2018 12. mesto
  Hinterzarten GER Alpen Cup 14.1.2018 5. mesto
  Planica FIS Cup 20.1.2018 2. mesto
  Planica FIS Cup 21.1.2018 32. mesto
  Kandersteg SUI FIS Junior World Ski 1.2.2018 8. mesto
  Kandersteg SUI FIS Junior World Ski 3.2.2018 Team 4. mesto
  Kandersteg SUI FIS Junior World Ski 4.2.2018 Team 5. mesto
  Kranj Alpen Cup 17.2.2018 2. mesto
  Kranj Alpen Cup 18.2.2018 4. mesto
  Planica Alpen Cup 24.2.2018 1. mesto
  Planica Alpen Cup 25.2.2018 Team 1. mesto
  Chaux-Neuve FRA Alpen Cup 9.3.2018 4. mesto
  Chaux-Neuve FRA Alpen Cup 10.3.2018 1. mesto
 
BOMBEK JAN Planica DP 23.12.2017 20.mesto
  Seefeld AUT Alpen Cup 15.12.2017 13. mesto
  Seefeld AUT Alpen Cup 15.12.2017 13. mesto
  Hinterzarten GER Alpen Cup 13.1.2018 43. mesto
  Hinterzarten GER Alpen Cup 14.1.2018 42.mesto
  Planica FIS Cup 20.1.2018 33. mesto
  Planica FIS Cup 21.1.2018 12. mesto
  Planica Continental Cup 3.2.2018 35. mesto
  Planica Continental Cup 4.2.2018 41. mesto
  Breitenberg-Rastbuchl FIS Cup 10.2.2018 43. mesto
  Breitenberg-Rastbuchl FIS Cup 11.2.2018 47. mesto
  Kranj Alpen Cup 17.2.2018 5. mesto
  Kranj Alpen Cup 18.2.2018 12. mesto
  Planica Alpen Cup 24.2.2018 2. mesto
  Planica Alpen Cup 25.2.2018 team 1. mesto
  Chaux-Neuve FRA Alpen Cup 9.3.2018 12.mesto
  Chaux-Neuve FRA Alpen Cup 10.3.2018 19. mesto
 
BREZOVNIK MEDARD Planica DP 23.12.2017 24. mesto
  Seefeld AUT Alpen Cup 15.12.2017 17. mesto
  Seefeld AUT Alpen Cup 15.12.2017 23. mesto
  Hinterzarten GER Alpen Cup 14.1.2018 19. mesto
  Planica FIS Cup 20.1.2018 38. mesto
  Planica FIS Cup 21.1.2018 29. mesto
  Kranj Alpen Cup 17.2.2018 26. mesto
  Kranj Alpen Cup 18.2.2018 36. mesto
 
VODUŠEK LOVRO Planica DP 23.12.2018 25. mesto
  Seefeld AUT Alpen Cup 15.12.2017 16. mesto
  Seefeld AUT Alpen Cup 15.12.2017 22. mesto
  Hinterzarten GER Alpen Cup 13.1.2018 23. mesto
  Hinterzarten GER Alpen Cup 14.1.2018 40. mesto
  Breitenberg-Rastbuchl FIS Cup 10.2.2018 24.mesto
  Breitenberg-Rastbuchl FIS Cup 11.2.2018 19. mesto
  Kranj Alpen Cup 17.2.2018 26. mesto
  Kranj Alpen Cup 18.2.2018 27. mesto
  Villach AUT FIS Cup 25.2.2018 34. mesto
  Chaux-Neuve FRA Alpen Cup 9.3.2018 6. mesto
  Chaux-Neuve FRA Alpen Cup 10.3.2018 16.mesto
 
ROBNIK LUKA Planica Alpen Cup 24.2.2018 21. mesto
  Planica Alpen Cup 25.2.2018 team 8. mesto
 
PRESEČNIK JERNEJ Seefeld AUT Alpen Cup 15.12.2018 11. mesto
  Seefeld AUT Alpen Cup 15.12.2017 10. mesto
  Hinterzarten GER Alpen Cup 13.1.2018 50. mesto
  Planica FIS Cup 20.1.2018 25. mesto
  Planica FIS Cup 21.1.2018 38. mesto
  Kranj Alpen Cup 17.2.2018 38. mesto
  Kranj Alpen Cup 18.2.2018 21. mesto
  Planica Alpen Cup 24.2.2018 8. mesto
  Planica Alpen Cup 25.2.2018 team 1. mesto
  Chaux-Neuve FRA Alpen Cup 9.3.2018 17. mesto
  Chaux-Neuve FRA Alpen Cup 10.3.2018 11. mesto
 
VODUŠEK KARLO Hinterzarten GER Alpen Cup 4.3.2018 5. mesto
 
ZAVRŠNIK GORAZD Kranj Alpen Cup 17.2.2018 43. mesto
  Planica Alpen Cup 24.2.2018 8. mesto
  Planica Alpen Cup 25.2.2018 team 8. mesto

 ___________________________________________________________________________________________

 

EKIPNO DP ČLANI        
Samec, Bombek, Planica DP Team 23.12.2017 1. mesto
Mogel, Zajc        
 ___________________________________________________________________________________________
MLADINCI DO 20 LET        
         
MOGEL ŽAK Kranj DP 15.2.2018 4. mesto
VODUŠEK LOVRO Kranj DP 15.2.2018 5. mesto
BOMBEK JAN Kranj DP 15.2.2018 7. mesto
PRESEČNIK JERNEJ Kranj DP 15.2.2018 9. mesto
BREZOVNIK MEDARD Kranj DP 15.2.2018 11. mesto
ROBNIK LUKA Kranj DP 15.2.2018 21. mesto
VODUŠEK KARLO Kranj DP 15.2.2018 22. mesto
 ___________________________________________________________________________________________
EKIPNO DP DO 20 LET        
Vodušek L, Presečnik Kranj DP 15.2.2018 1. mesto
Bombek, Mogel        
         
Završnik, Vodušek K. Kranj DP 15.2.2018 4. mesto
Robnik, Brezovnik        
 ___________________________________________________________________________________________
MLADINCI DO 18 LET        
         
MOGEL ŽAK Kranj Pokal Cockta 29.12.2017 1. mesto
  Ljubno Pokal Cockta 8.2.2018 1. mesto
  Kranj DP 14.2.2018 2. mesto
  Kranj Pokal Cockta 21.2.2018 1. mesto
  Kranj Pokal Cockta 27.2.2018 1.mesto
  Planica Pokal Cockta 3.3.2018 1. mesto skupno1.
         
BOMBEK JAN Kranj Pokal Cockta 29.12.2017 2. mesto
  Ljubno Pokal Cockta 8.2.2018 2. mesto
  Kranj DP 14.2.2018 1. mesto
  Kranj Pokal Cockta 21.2.2018 2. mesto
  Kranj Pokal Cockta 27.2.2018 2. mesto
  Planica Pokal Cockta 3.3.2018 2. mesto skupno 2.
         
VODUŠEK LOVRO Kranj Pokal Cockta 29.12.2017 3. mesto
  Ljubno Pokal Cockta 8.2.2018 3. mesto
  Kranj Pokal Cockta 14.2.2018 3. mesto
  Kranj Pokal Cockta 21.2.2018 4. mesto
  Kranj Pokal Cockta 27.2.2018 3. mesto
  Planica Pokal Cockta 3.3.2018 3. mesto skupno 3.
         
BREZOVNIK MEDARD Kranj Pokal Cockta 29.12.2017 4. mesto
  Ljubno Pokal Cockta 8.2.2018 5. mesto
  Kranj DP 14.2.2018 6. mesto
  Kranj Pokal Cockta 21.2.2018 3. mesto
  Kranj Pokal Cockta 27.2.2018 5. mesto
  Planica Pokal Cockta 3.3.2018 5. mesto skupno 4.
         
ROBNIK LUKA Kranj Pokal Cockta 29.12.2017 10. mesto
  Ljubno Pokal Cockta 8.2.2018 12. mesto
  Kranj DP 14.2.2018 12. mesto
  Kranj Pokal Cockta 21.2.2018 13. mesto
  Kranj Pokal Cockta 27.2.2018 7. mesto
  Planica Pokal Cockta 3.3.2018 18. mesto
         
PRESEČNIK JERNEJ Ljubno Pokal Cockta 8.2.2018 7. mesto
Kranj DP 14.2.2018 9. mesto
       
ZAVRŠNIK GORAZD Kranj DP 14.2.2018 11. mesto
       
VODUŠEK KARLO Ljubno Pokal Cockta 8.2.2018 11. mesto
       
PRESEČNIK LENART Kranj DP 14.2.2018 26. mesto
___________________________________________________________________________________________
EKIPNO DO 18 LET        
Vodušek L, Mogel Kranj DP 15.2.2018 1. mesto
Robnik, Bombek        
       
Završnik Vodušek K. Kranj DP 15.2.2018 2. mesto
Robnik, Brezovnik        
___________________________________________________________________________________________
MLADINCI DO 16 LET        
         
PRESEČNIK JERNEJ Žiri Pokal Cockta 24.12.2017 5. mesto
Kranj Pokal Cockta 10.2.2018 1. mesto
Kranj Pokal Cockta 27.2.2018 1. mesto
Planica Pokal Cockta 3.3.2018 1. mesto
Planica DP 4.3.2018 2. mesto, skupno 1.
       
VODUŠEK KARLO Žiri Pokal Cockta 24.12.2017 3. mesto
Kranj Pokal Cockta 10.2.2018 5. mesto
Kranj Pokal Cockta 27.2.2018 11. mesto
Planica Pokal Cockta 3.3.2018 7. mesto
Planica DP 4.3.2018 7. mesto
       
ZAVRŠNIK GORAZD Kranj Pokal Cockta 10.2.2018 2. mesto
Planica DP 4.3.2018 5. mesto
       
PRESEČNIK LENART Kranj Pokal Cockta 10.2.2018 11. mesto
Planica DP 4.3.2018 6. mesto
___________________________________________________________________________________________
EKIPNO DO 16 LET        
Presečnik L, Završnik Planica DP 4.3.2018 1. mesto
Presečnik J, Vodušek        
___________________________________________________________________________________________
DEČKI DO 15 LET        
       
ZAVRŠNIK GORAZD Žiri Pokal Cockta 30.12.2017 1. mesto
Sebenje Pokal Cockta 27.1.2018 6. mesto
Gorenja Sava DP 8.2.2018 9. mesto
Planica Pokal Cockta 3.3.2018 1. mesto, skupno2.
       
PRESEČNIK LENART Žiri Pokal Cockta 30.12.2017 10. mesto
Gorenja Sava DP 28.2.2018 3. mesto
Planica Pokal Cockta 3.3.2018 2. mesto
___________________________________________________________________________________________
EKIPNO DEČKI 13 LET        
Marovt, Presečnik G. Ljubno DP 25.2.2018 11. mesto
Murko V M., Krašovic        
___________________________________________________________________________________________
DEČKI DO 12 LET        
       
MAROVT MAJ        
Sebenje Pokal Cockta 11.2.2018 18. mesto
Ljubno DP 24.2.2018 17. mesto
       
VOLOVŠEK M. MARK Planica Pokal Cockta 13.1.2018 24.mesto
Sebenje Pokal Cockta 11.2.2018 29. mesto
Ljubno DP 24.2.2018 18. mesto
       
PRESEČNIK GAŠPER Ljubno DP 24.2.2018 29.mesto
___________________________________________________________________________________________
REGIJSKI POKAL        
DEČKI DO 12 LET        
       
MAROVT MAJ Kisovec Pokal Cockta 13.2.2018 6. mesto
Vizore Pokal Cockta 15.2.2018 4. mesto
       
VOLOVŠEK M. MARK Kisovec Pokal Cockta 13.2.2018 5. mesto
___________________________________________________________________________________________
DEČKI DO 11 LET        
       
PRESEČNIK GAŠPER Planica DP 17.2.2018 10. mesto
Vizore Pokal Cockta 10.3.2018 9. mesto
       
PEK LUKA Planica DP 17.2.20148 20. mesto
Vizore Pokal Cockta 10.3.2018 18. mesto
       
ZAGOŽEN AŽBE Vizore Pokal Cockta 10.3.2018 25. mesto
___________________________________________________________________________________________
REGIJSKI POKAL        
DEČKI DO 11 LET        
       
PRESEČNIK GAŠPER Kisovec Pokal Cockta 13.2.2018 1. mesto
Vizore Pokal Cockta 15.2.2018 2. mesto
       
ZAGOŽEN AŽBE Kisovec Pokal Cockta 13.2.2018 3. mesto
Vizore Pokal Cockta 15.2.2018 1. mesto
       
PEK LUKA Kisovec Pokal Cockta 13.2.2018 7. mesto
Vizore Pokal Cockta 15.2.2018 4. mesto
___________________________________________________________________________________________
DEČKI DO 10 LET        
       
KRAMER JAKA Planica DP 17.2.2018 18. mesto
Vizore Pokal Cockta 10.3.2018 24. mesto
       
KORENT JANEZ Planica DP 17.2.2018 15. mesto
___________________________________________________________________________________________
REGIJSKI POKAL        
DEČKI DO 10 LET        

       
KORENT JANEZ Kisovec Pokal Cockta 13.2.2018 9. mesto
Vizore Pokal Cockta 15.2.2018 4. mesto
       
KRAMER JAKA Kisovec Pokal Cockta 13.2.2018 8. mesto
Vizore Pokal Cockta 15.2.2018 10. mesto
___________________________________________________________________________________________
DEKLICE DO 13 LET        
       
KRAŠOVIC NIKA Planica Pokal Cockta 13.1.2018 7. mesto
Sebenje Pokal Cockta 11.2.2018 6. mesto
Ljubno DP 24.2.2018 4. mesto
___________________________________________________________________________________________
REGIJSKI POKAL        
DEKLICE DO 13 LET        
       
KRAŠOVIC NIKA Kisovec Pokal Cockta 13.2.2018 1. mesto
Vizore Pokal Cockta 15.2.2018 2. mesto
___________________________________________________________________________________________
DEKLICE DO 12 LET        
       
ŽEROVNIK NAJA Planica Pokal Cockta 13.1.2018 6. mesto
Sebenje Pokal Cockta 11.2.2018 6. mesto
Ljubno DP 24.2.2018 6. mesto
       
ŽEHELJ TINKARA Ljubno DP 24.2.2018 7. mesto
___________________________________________________________________________________________
REGIJSKI POKAL        
DEKLICE DO 12 LET        
       
ŽEROVNIK NAJA Kisovec Pokal Cockta 13.2.2018 3. mesto
Vizore Pokal Cockta 15.2.2018 2. mesto
___________________________________________________________________________________________
DEKLICE DO 11 LET        
       
ŽEHELJ TINKARA Planica DP 17.2.2018 4. mesto
___________________________________________________________________________________________
REGIJSKI POKAL        
DEKLICE DO 11 LET        
       
ŽEHELJ TINKARA Kisovec Pokal Cockta 13.2.2018 3. mesto
___________________________________________________________________________________________
CICIBANKE DO 9 LET        
       
ZAGOŽEN IRIS Mengeš DP 10.2.2018 12. mesto
___________________________________________________________________________________________
REGIJSKI POKAL        
CICIBANKE DO 9 LET        
       
ZAGOŽEN IRIS Kisovec Pokal Cockta 13.2.2018 2. mesto
Vizore Pokal Cockta 15.2.2018 2. mesto
___________________________________________________________________________________________

FIS-Ljubno 2018

ljubno2018

Naši pokrovitelji

BTC  ATLANTIS- Vodno mesto 
  Zavarovalnica Triglav, d.d.
  Optika-Clarus
Kobal transport
NLB

 

 

 

 

 

Galerija slik

SSK Ljubno BTC

logo

SSK Ljubno BTC

Plac 2

3333 Ljubno ob Savinji


Davčna številka: 20397780

TRR: SKB 03117 - 1086350961

Obiskovalci :

0213374
Danes
Včeraj
Ta teden
Ta mesec
Skupaj
238
264
1442
3998
213374

Forecast Today
408

20.96%
15.95%
28.94%
2.57%
1.10%
30.47%
Online (60 minutes ago):42
42 guests
no members

Vaš IP:54.159.44.54

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov. O piškotkih...