Prijava za administratorja

Prijava

SSK LjUBNO

Smučarsko skakalni kljub BTC

  

Rezultati pokala COCTA - zima 2016/17

 

ZMAGOVALCI POKALA COCKTA PO KATEGORIJAH SEZONA 2016/17 Zima

 

 

CELINSKI POKAL

 

TIMI ZAJC

 

17. mesto                    BISCHOFSHOFEN

 

10. mesto                    ERZERUM

 

11. mesto                    ERZERUM

 

 

EYOF

 

TIMI ZAJC

 

1. mesto                      posamično

 

1. mesto                      ekipno

 

1. mesto                      mix

 

 

LOVRO VODUŠEK

 

4. mesto                      posamično

 

1. mesto                      ekipno

 

 

FIS POKAL

 

TIMI ZAJC

 

22. mesto                    ZAKOPANE

 

3. mesto                      ZAKOPANE

 

 

ALPSKI POKAL - FANTJE

 

TIMI ZAJC

 

16. mesto                    SEEFELD

 

13. mesto                    SEEFELD

 

6. mesto                      SCHONACH

 

2. mesto                      SCHONACH

 

7. mesto                      KRANJ

 

8. mesto                      KRANJ

 

10. mesto                    CAUX NEUVE

 

3. mesto                      CAUX NEUVE

 

 

SAMEC MATEVŽ

 

3. mesto                      KRANJ

 

16. mesto                    KRANJ

 

24. mesto                    CAUX NEUVE

 

17. mesto                    CAUX NEUVE

 

LOVRO VODUŠEK

 

29. mesto                    KRANJ

 

17. mesto                    CAUX NEUVE

 

20. mesto                    CAUX NEUVE

 

 

OPA IGRE

 

TIMI ZAJC

 

1. mesto                      HINTERZARTEN

 

 

KARLO VODUŠEK

 

5. mesto                      HINTERZARTEN

 

 

JERNEJ PRESEČNIK

 

7. mesto                      HINTERZARTEN

 

 

ŽAK MOGEL

 

22. mesto                    HINTERZARTEN

 

 

LOVRO VODUŠEK

 

11. mesto                    HINTERZARTEN

 

 

ČLANI Letnik 1996 in starejši

 

 

TIMI ZAJC

 

20. mesto                    PLANICA                     državno prvenstvo

 

 

MATEVŽ SAMEC

 

28. mesto                    PLANICA                     državno prvenstvo

 

 

 

 

               

 

MLADINCI DO 20 LET Letnik 1997 in 1998

 

 

MATEVŽ SAMEC

 

13. mesto                           LJUBNO

 

8. mesto                             KRANJ

 

6. mesto                             KRANJ

 

3. mesto                      KRANJ             državno prvenstvo

 

5. mesto                      KRANJ             ekipno državno prvenstvo

 

 

 

 

 

MEDART BREZOVNIK

 

17. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

 

5. mesto                      KRANJ             ekipno državno prvenstvo

 

 

FILIP VRANC

 

29. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

 

 

ŽAK MOGEL

 

14. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

 

5. mesto                      KRANJ             ekipno državno prvenstvo

 

 

ALJAŽ NERAT

 

30. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

 

 

LUKA ROBNIK

 

32. mesto                    KRANJ             državno prvenstvo

 

5. mesto                      KRANJ             ekipno državno prvenstvo

 

 

 

 

 

MLADINCI DO 18 LET Letnik 1999 in 2000

 

 

TIMI ZAJC

 

1. mesto                      LJUBNO

 

1. mesto                      KRANJ

 

1. mesto                      KRANJ

 

1. mesto                      KRANJ

 

1. mesto                      PLANICA                     državno prvenstvo

 

1. mesto                      PLANICA                     ekipno državno prvenstvo

 

           

 

MEDART BREZOVNIK

 

5. mesto                      LJUBNO          

 

3. mesto                      KRANJ

 

8. mesto                      KRANJ

 

3. mesto                      KRANJ

 

14. mesto                    PLANICA                     državno prvenstvo

 

4. mesto                      PLANICA                     ekipno državno prvenstvo

 

           

 

ALJAŽ NERAT

 

13. mesto                    LJUBNO

 

11. mesto                    KRANJ

 

23. mesto                    KRANJ

 

14. mesto                    KRANJ

 

23. mesto                    PLANICA                     državno prvenstvo

 

4. mesto                      PLANICA                     ekipno državno prvenstvo

 

 

LOVRO VODUŠEK

 

6. mesto                      LJUBNO

 

2. mesto                      KRANJ

 

4. mesto                      KRANJ

 

4. mesto                      KRANJ

 

3. mesto                      PLANICA                     državno prvenstvo

 

1. mesto                      PLANICA                     ekipno državno prvenstvo

 

 

FILIP VRANC

 

 

27. mesto                    KRANJ

 

13. mesto                    PLANICA                     državno prvenstvo

 

4. mesto                      PLANICA                     ekipno državno prvenstvo

 

 

ŽAK MOGEL

 

11. mesto                    KRANJ

 

7. mesto                      PLANICA                     državno prvenstvo

 

1. mesto                      PLANICA                     ekipno državno prvenstvo

 

 

LUKA ROBNIK

 

36. mesto                    PLANICA                     državno prvenstvo

 

 

JERNEJ PRESEČNIK

 

10. mesto                    PLANICA                     državno prvenstvo                 

 

1. mesto                      PLANICA                     ekipno državno prvenstvo

 

 

KARLO VODUŠEK

 

19. mesto                    PLANICA                     državno prvenstvo

 

4. mesto                             PLANICA                             ekipno državno prvenstvo

 

 

 

 

 

MLADINCI DO 16 LET Letnik 2001

 

 

 

ŽAK MOGEL

 

1. mesto                      KRANJ

 

2. mesto                      KRANJ

 

1. mesto                      PLANICA                     državno prvenstvo

 

1. mesto                      PLANICA                     ekipno državno prvenstvo

 

1. mesto                      LJUBNO

 

 

 

FILIP VRANC

 

5. mesto                      KRANJ

 

4. mesto                      KRANJ

 

13. mesto                    PLANICA                     državno prvenstvo

 

1. mesto                      ŽIRI                             ekipno državno prvenstvo

 

 

LUKA ROBNIK

 

8. mesto                      KRANJ

 

6. mesto                      KRANJ

 

23. mesto                    PLANICA                     državno prvenstvo

 

 

 

KARLO VODUŠEK

 

5. mesto                      PLANICA                     državno prvenstvo

 

1. mesto                      PLANICA                     ekipno državno prvenstvo

 

10. mesto                    LJUBNO

 

           

 

JERNEJ PRESEČNIK

 

3. mesto                      PLANICA                     državno prvenstvo

 

1. mesto                      PLANICA                     ekipno državno prvenstvo

 

3. mesto                      LJUBNO

 

 

GORAZD ZAVRŠNIK

 

31. mesto                    PLANICA                     državno prvenstvo

 

 

LENART PRESEČNIK

 

18. mesto                    PLANICA                     državno prvenstvo

 

 

 

DEČKI 15 LET Letnik 2002

 

 

JERNEJ PRESEČNIK

 

3. mesto                      KRANJ

 

2.mesto                      LOGATEC

 

7. mesto                      PLANICA                     državno prvenstvo

 

2. mesto                      PLANICA                     ekipno državno prvenstvo

 

4. mesto                      KRANJ

 

 

KARLO VODUŠEK

 

1. mesto                      KRANJ

 

6.mesto                      LOGATEC

 

4. mesto                      PLANICA                     državno prvenstvo

 

2. mesto                      PLANICA                     ekipno državno prvenstvo

 

9. mesto                      ŽIRI

 

 

GORAZD ZAVRŠNIK

 

2. mesto                      PLANICA                     ekipno državno prvenstvo

 

8. mesto                      KRANJ

 

 

LENART PRESEČNIK

 

2. mesto                      PLANICA                     ekipno državno prvenstvo

 

 

 

DEČKI 14 LET Letnik 2003

 

                                

 

LENART PRESEČNIK

 

4. mesto                      KRANJ

 

5. mesto                      LOGATEC                   

 

3. mesto                      PLANICA                     državno prvenstvo

 

 

GORAZD ZAVRŠNIK

 

8. mesto                      KRANJ

 

10. mesto                    LOGATEC

 

12. mesto                    PLANICA                     državno prvenstvo

 

           

 

DEČKI 12 LET Letnik 2005

 

 

ADAM KOSMAČ

 

36. mesto                    ŽIRI

 

 

MARK VOLOVŠEK MURKO

 

31. mesto                    ŽIRI

 

 

MARCEL ČERNIVŠEK

 

22. mesto                    ŽIRI

 

16. mesto                    LJUBNO

 

 

MAJ MAROVT

 

37. mesto                    ŽIRI

 

24 mesto                     LJUBNO

 

 

DEČKI 11 LET Letnik 2006

 

 

ADAM KOSMAČ

 

16. mesto                    KRANJ

 

25. mesto                    KISOVEC                     državno prvenstvo

 

9. mesto                      KISOVEC                     ekipno državno prvenstvo

 

 

TJAŠ ŽEROVNIK

 

40. mesto                    KRANJ

 

 

MARK VOLOVŠEK MURKO

 

23. mesto                    KISOVEC                     državno prvenstvo

 

9. mesto                      KISOVEC                     ekipno državno prvenstvo

 

 

MAJ MAROVT

 

26. mesto                    KRANJ

 

29. mesto                    KISOVEC                     državno prvenstvo

 

9. mesto                      KISOVEC                     ekipno državno prvenstvo

 

 

 

MARCEL ČERNEVŠEK

 

9. mesto                      MENGEŠ                     ekipno državno prvenstvo

 

 

 

DEČKI 10 LET Letnik 2007

 

 

MARCEL ČERNEVŠEK

 

3. mesto                      KRANJ

 

5. mesto                      KISOVEC                     državno prvenstvo

 

 

JANEZ KORENT

 

42. mesto                    KRANJ

 

 

LUKA PEK

 

45. mesto                    KRANJ

 

51. mesto                    KISOVEC                     državno prvenstvo

 

 

 

 

CICIBANI DO 9 LET Letnik 2008 in mlajši

 

 

 

JANEZ KORENT

 

33. mesto                    MOSTEC - LJUBLJANA

 

47. mesto                    MISLINJA                    državno prvenstvo

 

 

JAKA KRAMER

 

32. mesto                    MISLINJA         državno prvenstvo

 

 

DAVID PEK

 

80. mesto                    MOSTEC - LJUBLJANA

 

84. mesto                    MISLINJA         državno prvenstvo

 

 

 

 

 

 

ZMAGOVALKE POKALA COCKTA

 

 

ALPSKI POKAL - DEKLETA

 

 

PETJA BRGLEZ

 

28. mesto                    ŽIRI     

 

 

MLADINKE DO 20 LET

 

 

PETJA BRGLEZ

 

5. mesto                      ŽIRI     

 

8. mesto                      ŽIRI

 

8. mesto                      PLANICA          državno prvenstvo

 

 

DEKLICE DO 11 LET Letnik 2006 in 2007

 

 

ZALA KREBS

 

9. mesto                      KRANJ            

 

 

NAJA ŽEROVNIK

 

20. mesto                    KRANJ

 

18. mesto                    KISOVEC                     državno prvenstvo

 

 

TINKARA ŽEHELJ

 

15. mesto                    KRANJ

 

14. mesto                    KISOVEC                     državno prvenstvo

 

 

 

 

REGIJSKI ZMAGOVALCI POKALA COCKTA

 

DEČKI DO 11 LET - ŠRP Letnik 2006

 

TJAŠ ŽETOVNIK

 

9. mesto                      VIZORE

 

 

ADAM KOSMAČ

 

7. mesto                      VIZORE

 

 

MARK VOLOVŠEK MURKO

 

5. mesto                      KISOVEC

 

2. mesto                      VIZORE

 

 

MAJ MAROVT

 

6. mesto                      KISOVEC

 

6. mesto                      VIZORE

 

 

DEČKI DO 10 LET - ŠRP Letnik 2007

 

MARCEL ČERNIVŠEK

 

1. mesto                      KISOVEC

 

1. mesto                      VIZORE

 

 

LUKA PEK

 

5. mesto                      VIZORE

 

 

CICIBANI DO 9 LET - ŠRP Letnik 2008 in mlajši

 

 

JANEZ KORENT

 

16. mesto                    KISOVEC

 

11. mesto                    VIZORE

 

 

DAVID PEK

 

27. mesto                    KISOVEC

 

23.mesto                     VIZORE

 

 

JAKA KRAMER

 

10. mesto                    KISOVEC

 

14. mesto                    VIZORE

 

 

 

DEKLICE DO 11 LET - ŠRP Letnik 2006 in 2007

 

 

TINKARA ŽEHELJ

 

5. mesto                      KISOVEC

 

 

ZALA KREBS

 

1. mesto                      KISOVEC

 

4. mesto                      VIZORE

 

           

 

NAJA ŽEROVNIK

 

4. mesto                      KISOVEC

 

3. mesto                      VIZORE

 

 

 

 

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV KLUBOV V SKOKIH IN NORDIJSKI KOMBINACIJI

 

1. SMUČARSKI KLUB TRIGLAV KRANJ 40548,800 točke

 

2. SMUČARSKI SKAKALNI KLUB ILIRIJA 29514,70 točke

 

3. SMUČARSKI SKAKALNI KLUB VELENJE 24295,00 točke

 

4. NORDIJSKI SMUČARSKI KLUB TRŽIČ FMG 22511,80 točke

 

5. SMUČARSKI SKAKALNI KLUB LJUBNO BTC 20798,00 točke

 

6. SMUČARSKI SKAKALNI KLUB ALPINA ŽIRI 14041,50 točke

 

 

FIS-Ljubno 2017

ljubno2017

Naši pokrovitelji

BTC  ATLANTIS- Vodno mesto 
  Zavarovalnica Triglav, d.d.
  Optika-Clarus
Kobal transport

 

 

 

 

 

Galerija slik

SSK Ljubno BTC

logo

SSK Ljubno BTC

Plac 2

3333 Ljubno ob Savinji


Davčna številka: 20397780

TRR: SKB 03117 - 1086350961

Obiskovalci :

0135789
Danes
Včeraj
Ta teden
Ta mesec
Skupaj
34
219
661
2911
135789

Forecast Today
240

24.26%
10.96%
25.09%
2.69%
1.40%
35.59%
Online (60 minutes ago):28
28 guests
no members

Vaš IP:54.163.61.66

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov. O piškotkih...