SSK LjUBNO

Smučarsko skakalni kljub BTC

AKTUALNE NOVICE.....

FIS pokal Ljubno 3-4.8.2019

V okviru občinskega praznika občine Ljubnmo je letos prvič v zgodovini potekala tekma za FIS pokal, tako za fante kot dekleta. Dvodnevne prireditve se je udeležilo kar 140 tekmovalcev.

Sobotno tekmo v moški konkurenci je dobil Avstrijec Stefan Rainer, ki je kot edini skočil 90 metrov, drugo mesto je zasedel član žirovskega Stola Tjaš Grilc, ki je bil že v prvi seriji drugi na deveto mesto se je uvrstil domači matador JERNEJ PRESEČNIK,ki si je po prvi seriji delil drugo mesro v finalni pa se mu žal ni izšlo po njegovih željah. MATEVŽ SAMEC je zaključil na 30. mestu.  V ženski kategoriji so bila  slovenska dekleta nepremagljiva. Zmago je zanesljivo dobila Urša Bogataj pred drugouvrščeno Niko Križnar in Špelo Rogelj. Za popolni uspeh  sta poskrbeli še Maja Vtič z 4. mestom in Katra Komar z osvojenim petim mestom.

Na nedeljski preizkušnji se je bil hud boj za zmago med Tjašem Grilcem in JERNEJEM PRESEČNIKOM na koncu je za pičlih 10 desetink točke uspelo JERNEJU in zmaga je ostala v domačem klubu. Točke je osvojil še LOVRO VODUŠEK z 24. mestom. Ostali pa so zasedli : LUKA ROBNIK 35. mesto, JAN BOMBEK 44. in MATEVŽ SAMEC 46. mesto.

V ženski konkurenci sta Križnarjeva in Bogatajeva zamenjali sobotno uvrstitev na tretje meso se je uvrstila velenjčanka Jerneja Brecel.

Vaš IP:3.227.233.55

Spletno mesto za namen izboljšave delovanja uporablja piškotke. Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotkov. O piškotkih...